• nowość

Gra edukacyjna „Alfabet na 3 sposoby”

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: GRA_ALFABET_3_SPOSOB

Opis

Gra edukacyjna „Alfabet na 3 sposoby” (GRA_ALFABET_3_SPOSOB)

Nauka alfabetu wcale nie musi oznaczać długich godzin spędzonych na powtarzaniu długich ciągów liter, których dziecko nie będzie w stanie zapamiętać. Gra edukacyjna „Alfabet na 3 sposoby” to fantastyczna propozycja dla dzieci w przedziale wiekowym 3-7 lat. Poprzez zabawę Twoje dziecko pozna alfabet i poszerzy zakres swojego słownictwa. Z tą grą Twój przedszkolak przyswoi alfabet w mig!

Co wyróżnia grę „Alfabet na 3 sposoby” spośród dostępnych na rynku?
Poprzez połączenie trzech rodzajów zabaw: puzzli, memory oraz układanek wyrazowych Twoje dziecko zaznajomi się z literami a także wprowadzi się w naukę czytania. Dodatkowo dziecko nauczy się rozpoznawać kształt liter a także łączyć obrazki z pierwszą literą ich nazwy oraz układać podstawowe słowa jak: mama, tata, miś czy chociażby auto.

Puzzle: Dopasowywanie małych żetoników z literą do konkretnego obrazka. Dziecko może w prosty sposób korygować błędy jakie popełnia w momencie tworzenia układanki. Zabawa w układanie rozwija logiczne myślenie oraz koordynację oko-ręka tak bardzo niezbędną w nauce czytania, pisania i rysowania.

Gra Memory: Gra memory to fantastyczny sposób na trening dla percepcji wzrokowej Twojego dziecka, ponieważ utrwali to umiejęność rozpoznawania liter. cała gra oparta jest o wykorzystanie puzzli z rysunkami i żetonów.

Układanki wyrazowe: Ciekawe układanki wyrazowe ukształtują wyobraźnię językową i zachęcają do zabaw słownych, otwierając przed dzieckiem świat wyrazów i ich znaczeń. Gracze mają moźliwość układać jak najwięcej wyrazów na czas lub wymyślać rebusy. W zapamiętaniu wszystkich liter języka polskiego pomoże dwustronny plakat z alfabetem w języku polskim i angielskim oraz towarzysząc mu kolorowe rysunki.

Raz, dwa, trzy, uczysz się w mig! 

Zabawa wprowadzi w trzech prostych krokach przedszkolaka w naukę czytania w języku polskim i angielskim w trzech krokach: od poznawania liter przez łączenie ich z znaczeniem słów, aż do skonstruowania własnych wyrazów. Poprzez wielowariantowość zabaw: puzzle, memory, układanki wyrazowe Twoje dziecko pozna alfabet polski i angielski, utrwali kształt liter i nauczy się składać je w poszczególne wyrazy. Maluch rozwija przy tym wyobraźnię językową i koordynację oko-ręka, tak ważną w nauce czytania i pisania.

Zawartość zestawu:

  • 26 par puzzli,
  • 12 żetonów z literami,
  • kolorowy plakat,
  • instrukcja.

Dlaczego warto nabyć grę z serii "Kapitan Nauka"?

  • edukacyjna seria wspierająca rozwój dzieci już od pierwszych dni życia,
  • gra wspiera naukę czytania, pamięć, koordynację oko-ręka,
  • dziecko poprzez zabawę uczy się języka angielskiego,
  • gra wyprodukowana została w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl