Gofrownica Opiekacz

Dostępność: duża ilość
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: ZDZ.NF224B

Opis

ZABAWKA GOFROWNICA

Zabawka gofrownica zapewni długie godziny wspaniałej zabawy. Dzieci pokochają tą zabawkę dzięki jej realistycznemu wyglądowi oraz efektom świetlnym i dźwiękowym. Dzięki zabawce gofrownicy Twoje Dziecko rozwinie swoją kreatywność, wyobraźnię, zdolności manualne oraz nabierze zapału do pomocy w kuchni przy prostych czynnościach!

Dlaczego warto wybrać zabawkę gofrownicę?

Zabawka gofrownica dzięki realistycznemu wyglądowi oraz efektom świetlnym i dźwiękowym zdobędzie uwagę Dziecka podczas długich godzin zabawy. Zabawka będzie stanowiła wspaniale uzupełnienie kolekcji Maluchów, które zainteresowane są gotowaniem i lubią zabawy w kuchnię. Dzięki zabawkowej gofrownicy Twoje dziecko rozwinie swoją kreatywność, wyobraźnię oraz zdolności manualne. Zabawy z gorfrownicą zabawką mogą rozbudzić w Twoim Dziecku zainteresowanie gotowaniem oraz zachęcić Dziecko do pomocy w prostych czynnościach wykonywanych w kuchni podczas przyrządzania posiłków. Zabawka gofrownica sprawdzi się wspaniale jako prezent dla dziewczynek i chłopców.

 

Jakie funkcje posiada gofrownica zabawka?

Zabawka gofrownica przykuwa uwagę Dziecka efektami dźwiękowymi i świetlnymi. Po włożeniu gofrów zabawek do zabawkowej gorfrownicy usłyszymy odgłosy pieczenia, zupełnie jak przy przyrządzaniu prawdziwych gofrów! Podczas całego procesu „pieczenia” na zabawce świeci się czerwona lampka.

Gdy zabawki gofry zrobią się rumiane (zmienią kolor) to oznaka, że są one już właściwie przyrządzone! Teraz Twój Maluch może użyć dołączonej do zestawu gastronomicznej pęsety, która służy do wyciągania gorących gofrów z gofrownicy! Oczywiście zabawkowe gofry nie będą gorące więc Twoje Dziecko bezpiecznie może bawić się za pomocą zabawki gofrownicy! Do zabawki dołączono talerzyk, na którym Twoja Pociecha może zaserwować przygotowane gofry swoim ulubionym zabawkom.

 

Co wchodzi w skład zestawu zabawka gofrownica?

Do zabawki gofrownicy dołączono akcesoria, dzięki którym zabawa za jej pomocą stanie się jeszcze ciekawsza i lepiej odwzorowująca rzeczywistość.

  • gofrownica,
  • 4 gofry w kształcie serca,
  • pęseta gastronomiczna,
  • talerzyk.

Zabawka gofrownica zasilana jest za pomocą baterii 2 x AA, które nie wchodzą w część zestawu.

 

Jakie są wymiary zabawki gofrownicy?

Zabawka gofrownica ma wymiary ok. 17 cm x 20 cm x 3,5 cm.

Gofry zabawki mają wymiar ok. 5 cm x 6 cm x 1,5 cm.

Pęseta gastronomiczna ma wymiar ok. 10,5 cm x 3 cm.

Dołączony do zestawu talerzyk na gofry ma średnicę ok. 11,5 cm.

Opakowanie, w które zapakowana jest zabawka gofrownica ma wymiary 31 cm x 26,5 cm x 6 cm.

 

Uwaga! Zabawka gofrownica przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia.

Dane techniczne

Minimalny Wiek 3 lata +
Płeć dziewczynka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl