Producenci

Edukacyjna SKARBONKA - BANKOMAT Polskie nominały czerwony

Dostępność: brak towaru
Producent: Ramiz
Kod produktu: ZGR.LK-G907.CR

Opis

Opis skarbonki bankomatu z polskim nominałem ZGR.LK-G907.CR

Zabawa w wielogodzinne liczenie zgromadzonych pieniążków to jedna z ulubionych dziecięcych zabaw. Przeliczanie bilonu i papierowych nominałów zachwyci praktycznie każde dziecko. Ta urocza skarbonka w kształcenie bankomatu zachwyci każdego malucha. Poprzez zabawę w liczenie dziecko wytrenuje działania matematyczne i pozna wartość pieniądza oraz zaznajomi się z system oszczędzania. Skarbonka to świetna okazja do zaznajomienia dziecka z zasadami przedsiębiorczości. W skarbonce znajduje się również tryb kalkulatora.


Jak działa skarbonka?

Pierwszym krokiem do uruchomienia zabawki jest włożenie karty do bankomatu tak, aby wstukać PIN i wybrać, operację którą aktualnie chcemy wykonać. Skarbonka pozwoli kontrolować swoje oszczędności. Zabawka w szybki i przede wszystkim zrozumiały dla dziecka sposób na bieżąco pokazuje aktualny stan konta jaki Twoja Pociecha zgromadziła w skarbonce. Dodatkową funkcją jest opcja wyświetlenia informacji, ile czasu i ilu jeszcze środków brakuje do uzyskania pożądanej kwoty oszczędności. Skarbonka nalicza nominały w polskiej walucie.

 

Funkcje wpłaty i wypłaty środków:


Wpłata banknotów
: w celu wpłaty bankomatów należy nacisnąć WKŁADANIE BANKNOTÓW, następnie wprowadzić na klawiaturze nominał jaki aktualnie chcemy wpłacić. Kolejno wciskamy klawisz z banknotami. Depozyt został zaksięgowany.

Wpłata monet: przy wpłacie nominału od 2 gr do 5 zł wystarczy wrzucić monety do bankomatu poprzez naciśnięcie COIN.

Wypłata banknotów: w celu wypłaty środków należy nacisnąć dwa razy klawisz WYPŁATA, następnie należy wprowadź kwotę do wypłaty. Kolejno wprowadzamy kod PIN (standardowo 0000). Ze skarbonki wydobędzie się dźwięk mówiący o wypłacie, następnie nad wyświetlaczem zaświeci się światełko i otworzy się szuflada z zawartością skarbonki. Już teraz można dokonać wypłaty.

 

Dodatkowe opcje:

Ustawienia daty i godziny: naciśnij klawisz (ZEGAR) przez 2 sekundy, na ekranie pojawi się migające „0”, w prowadź odpowiednią datę oraz godzinę.

Kalkulator: Przy wyborze opcji kalkulatora należy potrójnie nacisnąć  ZEGAR.

Tryb oszczędzania: Przy chęci wyboru celu należy podwójnie wybrać przycisk CEL. Następnie ustalamy kwotę oraz dni do osiągnięcia wyznaczonego celu.

W przypadku chęci sprawdzenia jaka kwota została do wyznaczonego celu, którą ustaliliśmy naciskamy CEL, jeżeli chcemy sprawdzić ile dni nam zostało do Naszego celu wystarczy nacisnąć LICZBA DNI. Jeżeli chcemy sprawdzić jakiej kwoty brakuje do wyznaczonego celu musimy nacisnąć przycisk KWOTA.

Przydatna funkcja: W przypadku otwarcia szuflady przez zbyt długi okres czasu ze skarbonki usłyszymy dźwięk alarmu.

 

Wymiary:
ok. 14.5 x 16 x 22 cm.

 

Funkcje skarbonki:

 • wpłata pieniędzy,
 • wypłata pieniędzy,
 • ustawienie daty i godziny,
 • możliwość ustalenia kodu PIN,
 • przydatny kalkulator,
 • opcja sprawdzenia stanu konta,
 • planowanie oszczędności.

 

Zasilanie zabawki:

Zabawka zasilana jest trzema bateriami typu AA 1.5V. Baterie nie są zawarte w zestawie

 

Korzyści płynące z nabycia zabawki w postaci skarbonki:

 • bankomat przyczyni się do pozytywnego wpływu na ogólny rozwój Twojego dziecka.
 • wyćwiczy umiejętność działań matematycznych,
 • maluch trenuje umysł i zmysł przedsiębiorczości,
 • maluch udoskonali sprawność motoryczną.

Dane techniczne

Minimalny Wiek 3 lata +
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl