DUŻY ZESTAW CZOŁGÓW 2w1 II Wojna Światowa - CZOŁG Tiger Vs T-34 1:28

Dostępność: Dostępny Kraków
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: ZRC.99824
Cena: 219,00 zł 219.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Bitwa czołgów - Czołg T34 vs German Tiger - Skala 1:28

Zabawka bitwa czołgów umożliwia wspaniałą, wspólną zabawę dla dwóch uczestników. Zestaw dwóch czołgów umożliwia przeprowadzenie walki między nimi – Wielką Bitwę Czołgów! Sterowane zdalnie czołgi posiadają możliwość samodzielnej jazdy, oddawania strzałów oraz wydawania realistycznych bitewnych odgłosów. Ciekawe funkcje i liczne zalety zabawki sprawiają, że jest ona idealnym pomysłem na prezent dla chłopców i dziewczynek zainteresowanych militariami.

 

Dlaczego warto wybrać zestaw Bitwa czołgów - Czołg T34 vs German Tiger?

Zestaw dwóch czołgów umożliwia równoczesną zabawę co najmniej dwóm jej uczestnikom. Zdalnie sterowane czołgi zapewniają mnóstwo zabawy uczestnikom bitwy sprawiając, że zabawka stanie się towarzyszem długich godzin świetnej rozrywki. Proste zasady sterowania pozwalają na szybkie i skuteczne zrozumienie przez najmłodszych zasad działania zabawki. Zdalne sterowanie czołgiem rozwija u dzieci zdolności manualne, ćwiczy wykonywanie precyzyjnych ruchów, koncentrację oraz wyobraźnię przestrzenną. Czołgi mają dwa różne kolory, dla lepszej możliwości ich rozróżnienia podczas rozgrywki – bitwy. Zabawa za ich pomocą pozwala na wzmocnienie zdolności do abstrakcyjnego myślenia oraz lepszego przewidywania konsekwencji swoich działań. Podejmowanie decyzji dotyczących strategii, którą przyjmują uczestniczący w bitwie gracze, oraz konieczność szybkiego reagowania na ruchy przeciwnika sprawiają, że zabawa za pomocą zestawu zdalnie sterowanych czołgów nie tylko bawi, ale także rozwija niezbędne umiejętności.

 

Jakie funkcje posiada zestaw Bitwa czołgów - Czołg T34 vs German Tiger?

Zdalnie sterowane czołgi mogą być kierowane przez dwóch i większą liczbę graczy w tym samym czasie na częstotliwości 2.4 GHz. Zasięg pilota, za pomocą którego sterowana jest zabawka, wynosi ok. 40 metrów. Sterowanie pojazdem można jeździć do przodu, do tyłu, skręcać w prawą i w lewą stroną. Maksymalna prędkość osiągana przez zdalnie sterowanie czołgi wynosi ok. 6 km/h. Dla jeszcze większej frajdy czołg zabawkę można obracać o 360 stopni a wieżyczkę sterowana również za pomocą pilota, możemy obrócić o maksymalnie 320 stopni. Zabawę za pomocą zdalnie sterowanych czołgów możemy zacząć już po rozpakowaniu pudełka.

 

Obrotowa wieżyczka czołgów zabawek wyposażona jest w lufy z systemem podczerwieni. Porusza się ona w górę i w dół umożliwiając oddanie precyzyjnego strzału. Po wycelowaniu do przeciwnika i oddaniu celnego strzału w jego kierunku, usłyszymy dźwięk trafienia do celu. Zabawka wzbogacona jest o realistyczny odrzut pojazdu podczas wystrzału, niczym w prawdziwym czołgu. Na potwierdzenie trafienia wrogiego pojazdu, na jego powierzchni zgaśnie jedna z trzech kontrolek. Rozgrywka przeprowadzana jest do trzech celnych trafień, po których trafiony trzykrotnie czołg zabawka zostaje unieruchomiony na 15 sekund. Po upłynięciu tego czasu bitwę możemy wznowić lub zacząć rozgrywkę od początku. Dla jeszcze lepszej zabawy zdanie sterowany czołg posiada otwierany właz w wieżyczce, w którym możemy umieścić czołgistę uzbrojonego np. w karabin maszynowy.

Gąsienicowy układ jezdny perfekcyjnie imituje jazdę prawdziwego militarnego pojazdu. Zdalnie sterowana zabawka czołg może pokonywać przeszkody aż do 3 cm wysokości. Jest to bardzo atrakcyjne dla małych fanów zabaw militarnych, ponieważ mogą oni zaaranżować pole bitewne bogate w przeszkody i nierówności, które uatrakcyjnią rozgrywkę. Zabawka świetnie sprawdzi się zarówno na dworze, jak i w domowym zaciszu.

Zabawka zestaw dwóch zdalnie sterowanych czołgów zasilana jest za pomocą akumulatorków wielokrotnego użytku. Czas ładowania zabawki wynosi ok. 4 godziny. Baterie do pilota oraz ładowarka USB do zabawki została dołączona do zestawu.

 

Zawartość zestawu Bitwa czołgów - Czołg T34 vs German Tiger:

 • 2 czołgi 2.4GHz,
 • 2 piloty zdalnego sterowania z anteną,
 • komplet akumulatorków do każdego czołgu,
 • 2 ładowarki do akumulatorków.

 

Efekty dźwiękowe:

 • odgłos pracy silnika,
 • odgłos wystrzału z działa.

 

Efekty świetlne:

 • świecące przednie reflektory na pojeździe,
 • elektroniczny wskaźnik mocy z tyłu pojazdu.

Wymiary Bitwa czołgów - Czołg T34 vs German Tiger:

Pojazdy:

 • długość ok. 37 cm,
 • wysokość ok. 11 cm,
 • szerokość ok. 12 cm.
 • opakowanie ok. 40 x 16,5 x 13 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl