Cyferki Literki 128 el.

Dostępność: duża ilość
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: ZKP.1152A

Opis

CYFERKI I LITERKI 128 ELEMENTÓW

 

W poręcznym słoiczku z uchwytem znajduje się aż 128 elementów do zabawy. Są to cyferki, literki oraz figury geometryczne. Zabawka edukacyjna to świetny zestaw, który uczy, a zarazem bawi. Ułatwi on naukę cyfr, liter oraz figur geometrycznych w przyjemny i przystępny dla dziecka sposób.

 

Dlaczego warto wybrać zabawkę cyferki i literki?

Zestaw jest znakomitym przykładem zabawki edukacyjnej, która w przyjemny sposób umożliwi Twojemu dziecku przystępną naukę liczb, liter oraz kształtów. W najprostszych słowach zestaw bawi i uczy od najmłodszych lat. W pudełku znajdują się liczne elementy, są to różnokolorowe cyferki, literki jak również figury geometryczne. Dziecko podczas zabawy ćwiczy również zdolności manualne i uczy się rozpoznawania i nazywania kolorów. Dzięki zabawce można uczyć pociechę prostych działań matematycznych. Różnorodność kolorów przyciąga i zatrzymuje uwagę malucha na długie godziny. Edukacyjna zabawa sprawia, że dziecko miło spędza czas, a zarazem uczy się przydatnych umiejętności. Różnorodność elementów zabawki edukacyjnej pobudza wyobraźnię dziecka, rozwija jego twórcze i kreatywne myślenie.

 

Jakie funkcję posiada zabawka cyferki i literki?

Zestaw zaprojektowano w taki sposób, aby pobudzać rozwój dziecka na kilku płaszczyznach. Poprzez zabawę maluch uczy się logicznego myślenia, rozpoznawania liter, liczb, kolorów i kształtów. Edukacyjna zabawka wielofunkcyjna jednocześnie rozwija wyobraźnię, koncentrację i koordynację ruchową malca. Z figur geometrycznych można ułożyć przeróżne zwierzątka, domki i inne wymyślne kształty. Dodatkowo każdy klocek posiada magnes, dzięki czemu można je przyczepić na większości metalowych powierzchni, zwłaszcza do tablic magnetycznych lub lodówek.

 

Co znajduję się w zestawie zabawka edukacyjna cyferki i literki 128 elementów:

  • poręczny słoiczek z uchwytem,
  • 128 różnorodnych elementów (cyferki, literki i figury geometryczne).

 

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

Wymiary zabawki cyferki i literki 128 elementów:

  • średnica opakowania ok. 10,5 cm,
  • wysokości opakowania ok. 15,5 cm.

 

 

 

 

Dane techniczne

Minimalny Wiek 3 lata +
Płeć dziewczynka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl