Autobus Szkolny Gimbus Dźwięki Zielony

Dostępność: duża ilość
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: ZAU.8915.ZIE

Opis

Autobus szkolny, Gimbus Zielony

 

Zabawka autobus to idealny prezent dla małych miłośników zabawy za pomocą pojazdów. Autobus szkolny jest swego rodzaju zabawką edukacyjną, dzięki której możemy przekazać dziecku zasady dotyczące bezpiecznego zachowania w transporcie publicznym. Zabawka daje maluchom możliwość kreatywnej zabawy w wycieczkę czy podróż do szkoły. Dla rozwoju pociechy oraz podniesienia jej świadomości o środkach ostrożności i zasadach ruchu drogowego, możesz przy pomocy zabawek wyjaśnić jak zachować bezpieczeństwo podczas jazdy autobusem.

 

Dlaczego warto wybrać zabawkę autobus?

Szkolny autobus zabawka szczegółowo oddaje obraz prawdziwego Gimbusa, którego Twój maluch doskonale zna z codziennych wypraw do szkoły. Realistyczny wygląd i solidne wykonanie przedmiotu sprawiają, że Twoje dziecko z chęcią będzie sięgało po autobus zabawkę. Maluch podczas zabaw będzie mógł wcielić się w rolę kierowcy: decydować gdzie są przystanki, kiedy otworzyć drzwi pojazdu, zatrzymać, ruszyć, a nawet zatrąbić.  Zabawka pobudza w dziecku kreatywność, zwiększa jego zdolności manualne i pozwala w zdobyciu wiedzy niezbędnej do bezpiecznego korzystania z transportu publicznego.

 

Jakie funkcje posiada zabawka autobus szkolny?

Drzwi autobusu zabawki są otwierane i zamykane za pomocą drążka znajdującego się na dachu autobusu. Gimbus dla dzieci posiada napęd na tylne koła. Dla jeszcze lepszej zabawy i oddania realistycznego wyglądu autobusu, mrugające podczas jazdy światła umieszczone są w przedniej oraz środkowej części pojazdu. Zabawkowy autobus szkolny został wyposażony, w znajdujący się na górnej części zabawki, panel odpowiadający za dźwięki wydawane przez auto. Po wciśnięciu guzika numer 1 na panelu usłyszymy dźwięk klaksonu. Po wciśnięciu numerów 2, 3, 4 możemy usłyszeć muzykę i zobaczyć mruganie przednich świateł.

 

Dominujący kolor: zielony

 

Zabawka zasilana jest bateriami typu 2 x 1,5AA, które nie są dołączone do zabawki.

Zabawka autobus szkolny przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia.

Zabawka posiada certyfikat CE.

 

Wymiary zabawki autobus szkolny:

  • długość ok. 33 cm,
  • szerokość ok. 8,5 cm,
  • wysokość ok. 12 cm,
  • średnica kół ok. 4 cm,
  • opakowanie 16,5 x 19 x 11,5 cm.

 

 

 

Dane techniczne

Minimalny Wiek 3 lata +
Płeć dziewczynka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl