Autko Straż Pożarna Dźwięki

Dostępność: duża ilość
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: ZAU.9885

Opis

AUTKO STRAŻ POŻARNA

ZABAWKA INTERAKTYWNA

 

Zabawka straż pożarna to świetne uzupełnianie kolekcji aut zabawek Twojego dziecka. Każdy mały entuzjasta motoryzacji doceni wykonany z dokładnością i precyzją zabawkę wóz straży.

 

Dlaczego warto wybrać zabawkę straż pożarna?

Zabawka pobudzi w Twoim dziecku kreatywność, zachęci do aktywności fizycznej, rozwijania koordynacji ruchowej, sprawność motoryczną, ale również dzięki Twojemu wyjaśnieniu pozwoli na zrozumienie czym zajmuje się ekipa strażacka. Podczas zabawy możesz wyjaśnić dziecku jak powinno się zachować w obliczu niebezpiecznej sytuacji, jaki jest numer do straży pożarnej oraz jakich zachowań powinno się unikać dla zachowania swojego bezpieczeństwa. Autko straży pożarnej idealnie sprawdzi się podczas zabaw w domu oraz na dworze. Dzięki opływowemu kształtowi z łatwością może być chwytane i podnoszone przez dziecko. Przeniesienie w dogodne dla Malucha miejsce zabawy przedmiotu nie stanowi problemu z uwagi na lekką strukturę zabawkowego pojazdu.  

 

Jakie funkcje posiada zabawka wóz strażacki?

 

Autem straży pożarnej mogą bawić się dziewczynki i chłopcy. Dzieci z radością wprawiają samochody w ruch i oddają się pasjonującej zabawie w ekipę ratunkową. Zaletą autka straży pożarnej jest to, że zabawka może poruszać się zarówno do przodu jak i do tyłu. Posiada napęd na przednie koła, dzięki czemu auto zabawka może poruszać się samodzielnie. Zabawa wozem jest możliwa na licznych powierzchniach, nie tylko tych idealnie gładkich. Wykonana jest z grubego, trwałego plastiku, który jest wytrzymały nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania pojazdu zabawki. Przednie koła wozu strażackiego wyposażone są w gumowe opaski zwiększające przyczepność zabawki do podłoża, dzięki czemu zabawa strażą pożarną jest możliwa nie tylko na idealnie płaskich i twardych powierzchniach.

 

Dla jeszcze lepszej zabawy auto straży pożarnej zostało wyposażone w sygnały dźwiękowe. W kabinie kierowcy znajdują się 4 przyciski uruchamiające różnego typu dźwięki: sygnał odpalania pojazdu, klakson, pracę silnika oraz odgłosy ostrzegawcze. Obok przycisków odpowiedzialnych za wydawanie przez zabawkę dźwięków znajdują się duże migające światła. Zaczynają one świecić w momencie zabawy z sygnałami dźwiękowymi. Takie połączenie akustycznego i wizualnego bodźca zainteresuje zabawką licznych małych miłośników pojazdów.

Dodatkowymi atrakcjami wozu strażackiego zabawki są obrotowa i wysuwana drabina, otwierane drzwi i składane lusterka. Znakomicie odwzorowują one funkcje prawdziwego pojazdu straży pożarnej.

 

Wymiary zabawki straż pożarna

 

Długość auta straży pożarnej to ok. 34 cm x 13 cm x 21 cm.

Wysokość pojazdu zabawki wraz z wysuniętą drabiną wynosi ok. 45 cm.

Wymiary opakowania zabawki wóz strażacki to ok. 41 cm x 13 cm x 23,5 cm.

 

 

 

 

 

 

 

Dane techniczne

Minimalny Wiek 3 lata +
Płeć chłopiec
Kolor czerwony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl