Producenci

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, a zabawa w lekarza jest jedną z tych najchętniej wybieranych przez maluchy niezależnie od płci dziecka. To świetny pomysł na prezent dla każdego dziecka – zestaw lekarza dla dzieci spodoba się z pewnością każdej małej pani doktor czy też małemu panu doktorowi. Ucieszy każdego malucha, który lubi zabawy w odgrywanie ról.

Zestaw Lekarski Różowy

Zestaw Lekarski Różowy

Cena: 23,00 zł
szt.
Gabinet Lekarski na Kółkach Walizka

Gabinet Lekarski na Kółkach Walizka

Cena: 126,00 zł
szt.
Ogromny Zestaw Lekarski Walizka Fartuch

Ogromny Zestaw Lekarski Walizka Fartuch

Cena: 55,00 zł
szt.
Wózek Małego Lekarza Doktor EKG

Wózek Małego Lekarza Doktor EKG

Cena: 99,00 zł
szt.
Zestaw Lekarski Dla Młodego Doktora

Zestaw Lekarski Dla Młodego Doktora

Cena: 45,00 zł
szt.

Dzięki naszym zestawom lekarskim dziecko będzie miało okazję oswoić przebieg wizyty u lekarza i przezwyciężyć lęk przed prawdziwym gabinetem lekarskim i czynnościami medycznymi, jakie wykonuje lekarz. W bezpiecznych warunkach każdy maluch może przećwiczyć mierzenie temperatury, osłuchiwanie, robienie zastrzyku i inne czynności. W czasie prawdziwej wizyty będzie lepiej rozumiał co się z nim dzieje, po co lekarz wykonuje niezbędne zabiegi, a także, że personel medyczny ma dobre intencje – chce mu pomóc. Tak zwany biały kitel będzie wywoływał w nim znacznie mniejszy dyskomfort – w bezpiecznych warunkach w czasie zabawy w odgrywanie ról dziecko z pewnością się oswoi.

Zestaw lekarski dla dzieci

Zestawy lekarskie i zabawa w lekarza mają jeszcze jedną nieocenioną wartość. Uczą dziecko nawyku i podstaw dbania o zdrowie. Zestaw lekarz do zabawy umożliwia dziecku zdobycie podstawowej wiedzy, jak zachowywać się w czasie przeziębienia, gorączki czy kataru, z którym każde dziecko prędzej czy później będzie miało do czynienia.

Dzięki zestawowi lekarskiemu wszyscy domownicy będą okazami zdrowia! Podobnie zresztą jak ulubione maskotki i zabawki. A maluch będzie miał okazję do trenowania opiekuńczości, troski i empatii w stosunku do innych.

Szukasz pomysłu na prezent dla kilkulatka? Zestawy lekarskie do zabawy to świetny pomysł, zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bogato wyposażonych zestawów lekarskich dla maluchów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl