Duża Wywrotka R/C
Zdalnie sterowana wywrotka do zadań specjalnych
Duża wywrotka R/C to pojazd stworzony z myślą o dzieciach powyżej 6 lat, które interesują się maszynami budowlanymi i uwielbiają zabawy w terenie. Dzięki dużym rozmiarom, realistycznemu wyglądowi i szerokiej gamie funkcji, zabawka pozwala na odtwarzanie scenek z placu budowy w domowym zaciszu lub na zewnątrz. Pojazd nie tylko jeździ we wszystkich kierunkach, ale również posiada podnoszoną i opuszczaną przyczepę oraz otwieraną klapę, co daje dziecku poczucie pełnej kontroli nad przebiegiem zabawy.
Realistyczne efekty i solidna konstrukcja
Wywrotka została wyposażona w gumowe opony, które dobrze trzymają się różnych powierzchni, zapewniając stabilną jazdę. Z przodu i na dachu kabiny umieszczono światełka w kolorze czerwonym i niebieskim, które można włączać i wyłączać z poziomu pilota. Dodatkowe efekty dźwiękowe, takie jak odgłosy jazdy, cofania czy wesoła melodia, zwiększają atrakcyjność zabawy.
Za pomocą pilota 2,4 GHz można sterować nie tylko kierunkiem jazdy, ale również ruchem przyczepy – jej podnoszeniem i opuszczaniem. Zabawka zasilana jest akumulatorem 3,7 V (w zestawie), a pilot wymaga 2 baterii AA (brak w zestawie). Tryb demonstracyjny pozwala dziecku poznać wszystkie funkcje pojazdu jednym przyciskiem.
Rozwój przez zabawę z maszyną budowlaną
Zabawa zdalnie sterowaną wywrotką to nie tylko rozrywka, ale również ćwiczenie wielu umiejętności. Dziecko rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, uczy się planowania działań oraz logicznego myślenia.
Obsługa funkcji pojazdu stymuluje zdolności manualne i daje możliwość nauki przez działanie, a realistyczne funkcje zachęcają do odgrywania ról i tworzenia własnych historii. Wywrotka staje się nie tylko narzędziem zabawy, ale także środkiem wspierającym techniczne zainteresowania i samodzielność.
Wymiary i zawartość zdalnie sterowanej wywrotki
- ciężarówka ok. 30 x 15,5 x 12 cm,
- pilot R/C,
- akumulator 3,7 V,
- kabel do ładowania USB,
- opakowanie ok. 47 x 23 x 16,5 cm.
| Specyfikacja | |
| Kolor |
czarny czerwony żółty |
| Zasilanie pojazdu | akumulator typu 3.7V(w zestawie) |
| Zasilanie pilota | 2 x AA 1.5V (brak w zestawie) |
| Dodatkowe efekty |
świetlne dźwiękowe |
| Minimalny wiek | 6 lat + |
