"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Traktory i akcesoria

Cena
-
Dostępność
Minimalny wiek
Kolor wiodący

Dzieci uwielbiają traktory. W tej kategorii naszego sklepu internetowego jesteś w stanie znaleźć szeroki ich wybór. Proponujemy małe traktory, ale i większe, te przeznaczone dla najmłodszych, ale i te dla nieco starszych dzieci. W każdym przypadku dbamy o najwyższą ich jakość. Jeśli więc chcesz podarować dziecku traktor, jesteś w odpowiednim miejscu. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz produkt spełniający Twoje oczekiwania.

Filtracja
Sortowanie:

Oferowane przez nas duże traktory zabawki (ale i te małe) stanowią świetny propozycję dla dzieci, które choć trochę interesują się życiem na wsi czy pracami typowo rolniczym, ale nie tylko. W tej kategorii proponujemy zarówno traktory duże, jak i traktory dziecięce, powstałe z myślą o najmłodszych. Wśród zabawek kupowanych dzieciom są one jednymi z najpopularniejszych. Właśnie dlatego szczególnie zadbaliśmy o to, by dać Ci jak największy wybór w ich kontekście.

Elektryczne traktory i traktory klasyczne - nasza oferta na te zabawki

Nasz sklep internetowy prezentowane traktory zabawki wyselekcjonował w sposób uważny, starając się uczynić ofertę na nie jak najbardziej atrakcyjną, a jednocześnie dać Tobie jak największy wybór traktorów zabawek. W naszej ofercie znajdziesz zatem zarówno małe traktory zabawki, jak i te większe. Proponujemy zarówno standardowe modele, jak i te interaktywne. Każdy traktor elektryczny wyposażony jest w szereg dodatkowych funkcjonalności, które jeszcze bardziej urozmaicą zabawę. Pozwolą też na stworzenie zupełnie nowych jej scenariuszy. Nasza oferta to jednak nie same traktory elektryczne i standardowe, ale pełne ich zestawy. Często w towarzystwie traktorów oferujemy również inne maszyny rolnicze. Nie tylko zresztą je, ale i przyczepy, pługi, narzędzia oraz akcesoria dodatkowe, które ułatwiają i uatrakcyjniają zabawę. Stale poszerzamy naszą ofertę i jako sklep internetowy dbamy o to, by była atrakcyjna. Nie tylko pod kątem dostępności produktów, ale i ich ceny.

Traktory zabawki - dlaczego warto?

Zakup traktora bądź koparki (dostępne są w innej kategorii naszego sklepu) jest w stanie przynieść Tobie, ale i Twojemu dziecku mnóstwo korzyści.  O jakich korzyściach mowa? Dla dzieci mieszkających zarówno w mieście, jak i na wsi odczuwalnymi korzyściami będą między innymi:

  • rozwój wyobraźni - dzięki wysokiej jakości traktorom dziecko rozwija swoją wyobraźnię i tworzy nowe scenariusze zabawy,
  • nauka zachowania na drodze - zabawka traktor nauczy dziecko, jak wygląda jazda traktorem, ale i jak zachowuje się on na drodze - zwłaszcza jeśli dziecko ma również inne zabawki rolnicze,
  • możliwość kształtowania małej motoryki - zarówno standardowe traktory, jak i te zasilane akumulatorem zagwarantują dziecku rozwój w kontekście posługiwania się dłońmi,
  • możliwość poznania innego świata - dla dzieci mieszkających w mieście widok traktora małego czy dużego może być nowością - na pewno ją docenią,
  • rozwój sensoryki - każda oferowana przez nas zabawka zarówno bawi, jak i uczy, pobudzając wiele zmysłów jej odbiorcy.

Oferowane w naszym sklepie traktorki  przyniosą Twojemu dziecku naprawdę wiele dobrego. Jeśli chodzi o dzieci zabawki tego typu są ponadto po prostu lubiane. Swojego wyboru nie musisz się więc obawiać - zarówno w kontekście małych dzieci, jak i nieco starszych pociech. Nie wahaj się więc - zakup zabawki traktory już dziś. Jak wybrać te właściwe? Poniżej - kilka naszych podpowiedzi.  

Jaki zwykły lub elektryczny traktor wybrać?

Jeśli już postanowiłeś, by kupić dziecku traktor zabawkę, musisz wiedzieć, który spośród wielu oferowanych przez nas modeli wybrać. Tak, by sprawdził się w Twoim przypadku. Jak zapewne wiesz, traktory dziecięce występują w różnych rozmiarach. Małe traktory poleca się przy tym mniejszym dzieciom, a każdy duży traktor- nieco starszym. Przede wszystkim więc spójrz na wiek swojej pociechy - to on w dużej mierze zdeterminuje model pojazdu rolniczego, w który będziesz musiał celować. Oczywiście pod kątem wieku spójrz również na funkcjonalności traktora. Wiek dziecka determinuje poziom skomplikowania, na jaki możesz się zdecydować. Pamiętaj, że w razie potrzeby możesz skontaktować się z nami. Wiemy, jak pomóc dziecku w zabawie i jakimi pojazdami dziecko lubi się posługiwać. Zaufaj nam, a na pewno zagwarantujemy wybór odpowiedniego prezentu.  

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się