"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Konstrukcyjne i słomki

Klocki konstrukcyjne są jednymi z najpopularniejszych dostępnych na rynku. Z pewnością wciągną i Twoją pociechę, zachęcając ją do zabawy, a jednocześnie stworzą maluchowi przestrzeń do kreowania nieskończonej liczby scenariuszy zabawy. Bogatą ich selekcje znajdziesz w tej kategorii naszej hurtowni zabawek.

Filtracja
Sortowanie:

Klocki Koparka 1830el.

SKU:
ZKL.13112
579,00 zł
Opis Klocki Koparka 1830el.    Wysokiej jakości klocki konstrukcyjne dla dzieci od 14-go roku życia. Zestaw składa się z 1830 elementów, z których zbudować można koparkę budowlaną, zdalnie sterowaną. Pojazd sterowany...
372,00 zł
Opis Klocki Bolid F1 Niebieski 1065el.    Wysokiej jakości klocki konstrukcyjne dla dzieci od czternastego roku życia. Zestaw składa się z 1065 elementów, z których zbudować można zdalnie sterowany Bolid F1. Pojazd...
599,00 zł
Opis Klocki Czerwony Traktor 2716el.    Wysokiej jakości klocki konstrukcyjne dla dzieci od czternastego roku życia. Zestaw składa się z 2716 elementów, z których zbudować można zdalnie sterowany czerwony traktor z...
372,00 zł
Opis Klocki Pojazd Bolid F1 1065el.    Wysokiej jakości klocki konstrukcyjne dla dzieci od czternastego roku życia. Zestaw składa się z 1065 elementów, z których zbudować można zdalnie sterowany Bolid F1. Pojazd...

Klocki Pojazd P1 936el.

SKU:
ZKL.13174
222,00 zł
Opis Klocki Pojazd P1 936el.    Zestaw klocków konstrukcyjnych do złożenia modelu pojazdu sportowego w skali 1:14 dla dzieci od 8-go roku życia. Zestaw składa się z 936 elementów wykonanych z najlepszej jakości...

Klocki Karabin MP5 783el.

SKU:
ZKL.14001
190,00 zł
Opis Klocki Karabin MP5 783el   Wysokiej jakości klocki konstrukcyjne dla dzieci od czternastego roku życia. Zestaw składa się z 783 elementów, z których zbudować można karabin MP5. Karabin nie tylko przypomina...

Oferowane przez nas w tej kategorii klocki stworzą maluchowi mnóstwo przestrzeni do dawania upustu własnej wyobraźni. Zadbaliśmy o to, by każdy zestaw klocków z naszej oferty był nie tylko wszechstronny, ale też atrakcyjny i prosty w wykorzystaniu. Wystarczy odrobina wprawy, by móc zacząć się nim posługiwać. Wszystkie magiczne klocki znajdujące się w naszej ofercie przeszły nasze dogłębne testy. Sięgając po nie masz zatem pewność, że magiczne klocki stworzą Twojej pociesze bezpieczne i idealne warunki do nieskrępowanej zagadki.

Plastikowe i drewniane klocki konstrukcyjne w naszej ofercie

Nasza oferta to różnego rodzaju klocki konstrukcyjne, wpływające na rozwój dziecka i stwarzające mu nieograniczone pole do zabawy. Wszystkie oferowane przez nas zabawki konstrukcyjne pochodzą od sprawdzonych i godnych zaufania producentów. Powstały na bazie bezpiecznych materiałów, dzięki którym zabawa rozwinie wyobraźnię dziecka - bez narażania go na jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Klocki wyprodukowane są - w większości przypadków - z plastikowych elementów. To właśnie plastikowe klocki konstrukcyjne sprawdzają się najlepiej w codziennym użytkowaniu. Są wytrzymałe i gotowe do najbardziej intensywnej eksploatacji. Oferowane przez nas klocki konstrukcyjne przeznaczone są dla dzieci już od trzeciego roku życia. Pod Twoją kontrolą mogą z nich jednak korzystać również i młodsze pociechy. Magiczne klocki stworzą maluchowi pole do rozwoju. I wcale nie musisz korzystać z kreatywnych klocków - wystarczą te najbardziej podstawowe.

Zestaw konstrukcyjny - korzyści dla dziecka

Istnieje wiele korzyści, jakie daje zabawa klockami. Klocki konstrukcyjne ćwiczą nie tylko wyobraźnię dziecka - dają znacznie więcej. Kilka z ich podstawowych zalet wskazujemy poniżej.

  • Klocki rozwijają wyobraźnię - dla dziecka wyobraźnia jest podstawą wielu zabaw. Klocki pozwalają wykorzystać ją w pełni - ta jest wręcz niezbędna do tego, by układać klocki konstrukcyjne.
  • Rozwój myślenia makro poprzez budowanie dziecko uczy się tego, że każdy element jest istotny i trzeba dbać nawet o najmniejsze rzeczy, bo mają one duży wpływ na całość.
  • Zachęcanie do użycia kreatywności - klocki wyprodukowane są w taki sposób, że na pewno się nie zepsują. Wiele z nich można łączyć ze sobą, dzięki czemu pobudzają wyobraźnie w jeszcze lepszy sposób.
  • Rozwój zdolności manualnych - magiczne klocki stworzą dziecku idealne warunki do tego, by rozwijać swoją "małą motorykę". Dzięki klockom dziecko będzie sprawniej używać swoich dłoni.

Aby czerpać najwięcej korzyści z klocków, wybierz konstrukcyjne klocki jak najlepiej dostosowane do Twojego dziecka. W każdym przypadku zabawa rozwinie wyobraźnię - nie wszystkie oryginalne klocki jednak będą atrakcyjne dla dzieci w każdym wieku.

Plastikowe, a może drewniane klocki techniczne - które wybrać?

Chcesz kupić komplet klocków dla dziecka, ale nie masz pojęcia, które edukacyjne klocki będą dla niego najlepsze? Sprawy nie ułatwia nasz bogaty wybór tak jeśli chodzi o klocki słomki, jak i jeżeli chodzi o wyjątkowe klocki w bardziej standardowej formie. Pamiętaj, że podstawą w tym wszystkim jest wiek. Klocki słomki są chętniej wykorzystywane przez starsze dzieci - nieco większe magiczne klocki stworzą maluchowi przestrzeń do lepszej zabawy. Pamiętaj też o przestrzeni, jaką dysponujesz. Przy większej ilości miejsca dziecko może budować płaskie konstrukcje. Mniejsza ilość miejsca to konieczność postawienia na inne klocki. Ważna jest też liczba elementów. Przy odrobinie wprawy dziecko z pewnością wciągnie się w zabawę bardziej rozbudowanymi zestawami. Na początek jednak lepiej postawić na klocki konstrukcyjne mini. Wciąż nie wiesz, jaki komplet klocków zakupić? Zastanawiasz się, które klocki słomki rozwiną wyobraźnię dziecka i dadzą mu najwięcej możliwości? Skontaktuj się z nami. Z chęcią pomożemy wybrać czy to magnetyczne klocki, czy też innego rodzaju komplet klocków. Tak, aby Twoje dziecko było rzeczywiście zadowolone.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się