Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Filtry

Cena
-
Dostępność

Interesują Cię wydajne filtry basenowe? Narzekasz na jakość wody w swoim basenie? Nasza hurtownia jest w stanie temu zaradzić. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi nie będziesz miał problemu z tym, by wybrać odpowiednie filtry dla Twoich potrzeb. Wybór filtrów jest u nas olbrzymi, a te mogą sprawdzić się tak w przypadku małych, jak i dużych basenów ogrodowych. Zapoznaj się z wszystkimi produktami z tej kategorii i sam dokonaj wyboru.

Filtracja
Sortowanie:
36,00 zł
Wymienny filtr IV do pompy Bestway Wymienny filtr typu IV zaprojektowany jest specjalnie do pompy basenowej Bestway o kodzie 58391. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii filtracji, zapewniona jest skuteczna...
12,00 zł
Filtr typu III do pomp basenowych Bestway Wymienny filtr typu III idealnie pasuje do pomp basenowych o kodach 58389 oraz 58675 od marki Bestway. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, filtr skutecznie...

Nasza oferta filtrów basenowych przeznaczonych dla pomp działających w basenach jest szeroka, ale jednocześnie po prostu atrakcyjna. Zadbaliśmy o to, by w każdym przypadku oferować najwyższej jakości filtr, który pozwoli nie tylko na skuteczne filtrowanie wody, ale i po prostu poprawne działanie pompy. Z nami masz pewność, że postawisz na produkt wysokiej jakości. Wydajny, ale też doskonale uzupełniający Twój przydomowy basen ogrodowy.

Filtry basenowe w naszej ofercie

W naszej ofercie posiadamy filtry basenowe, dzięki którym szybko poprawisz wydajność Twojej pompy basenowej i będziesz w stanie utrzymać basen ogrodowy w nienagannej formie. Filtry od nas są w stanie zasilić pompę filtrującą również z naszej oferty (ale i wiele z tych spoza niej). Pamiętaj, że do ich prawidłowego funkcjonowania niezbędny będzie odpowiedni model - informujemy o nim w szczegółowym opisie każdego produktu. Celem utrzymania odpowiedniego poziomu czystości warto zaopatrzyć się w kilka filtrów od razu. Zapłacisz za nie raz, a posłużą Ci one na dłużej, dbając o czystość wody w Twoim basenie. Pamiętaj, że przed wykorzystaniem filtra należy dołączyć urządzenie pompujące.

Jak działa filtr do pompy basenowej?

Wysokiej jakości filtr basenowy trafia do pompy (stanowi zresztą zwykle część zestawu pompy basenowej) i pełni bardzo istotną część procesu odpowiedniej filtracji wody. Woda z basenu jest zasysana przez pompę, a następnie przechodzi przez ten filtr. Wydajny filtr sprawi, że to właśnie na nim osadzi się brud, zarazki i wszystko to, co niepotrzebne. Za sprawą systemu filtracji, oczyszczona już woda znów trafi do basenu. Oczywiście filtr basenowy ma określoną żywotność. Co jakiś czas filtr należy dokładnie oczyszczać, a rzadziej - wymieniać na zupełnie nowy.

Dlaczego warto postawić na solidny filtr do pompy basenu?

Zadaniem filtra jest oczywiście oczyszczanie wody z wszelkiego rodzaju toksyn. Niezależnie od posiadanego basenu ogrodowego, jest on zatem niezbędnym elementem wyposażenia, ale i jednym z podstawowych materiałów eksploatacyjnych. To on definiuje czystość wody basenowej. Wysokiej jakości filtr pozwoli Ci między innymi:

  • zredukować potrzebę mechanicznego czyszczenia basenu,
  • zachować większą higienę (przez czystą wodę) i uniknąć chorób,
  • zwiększyć estetykę basenu (skuteczne filtry to wyraźnie czystsza woda),
  • zwiększyć żywotność pompy i basenu - skuteczny filtr basenowy to również większa ulga dla pomp ogrodowych (Intex, Bestway i nie tylko).

Filtrowanie wody basenowej to prawdziwa podstawa. Filtry basenowe należy zaś wymieniać regularnie, by spełniały swoje zadania. Tylko wtedy jakość oczyszczania wody będzie stała na odpowiednim poziomie.

Jak wybrać filtr dla siebie?

Aby kupić wysokiej jakości filtr, który pozwoli utrzymać basen w czystości, przede wszystkim należy dobrac go do posiadanej przez siebie pompy. Odpowiedni filtr basenowy to taki, który posiada należyte wymiary. Aby doprowadzić do odpowiedniej filtracji wody, zadbaj również o to, żeby miał on odpowiednią przepustowość. Tylko wtedy będzie on działał naprawdę solidnie. Producenci basenów ogrodowych polecają dobrać filtr przede wszystkim do wielkości basenów. W przypadku dużych basenów, mieszczących więcej litrów wody, będziesz potrzebował filtr odpowiedniego rodzaju. Tylko on pozwoli oczyścić wodę w odpowiednim tempie. Lepszy filtr filtruje wodę znacznie szybciej. Te od nas zachowują przy tym jakość tegoż filtrowania. Zastanawiasz się, który filtr będzie dla Ciebie gwarancją wysokiej jakości wody? Nie wiesz, które filtry basenowe dostępne w naszym sklepie sprawdzą się najlepiej? Nie wahaj się skontaktować z nami. Pomożemy Ci wybrać praktyczny basenowy filtr, który będzie dla Ciebie środkiem do wysokiej jakości wody. W razie potrzeby zaś, przeprowadzimy Cię również przez cały proces zakupowy.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć
Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się