Zabawki edukacyjne i kreatywne dla dzieci

Producenci

Zabawki kreatywne i edukacyjne to prawdziwa inwestycja w przyszłość Twojego dziecka. Wspomagają rozwój malucha, łączą przyjemność zabawy z nauką oraz pozwalają w wyjątkowy sposób poznawać otaczający go świat. Dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy szeroką kolekcję tych wyjątkowych zabawek dla dzieci. 

Aneks kuchenny z dźwiękami i światłem

Aneks kuchenny z dźwiękami i światłem

Cena: 129,00 zł
szt.
Duża interaktywna kuchnia z akcesoriami

Duża interaktywna kuchnia z akcesoriami

Cena: 134,00 zł
szt.
 • nowość
Kreatywny robot solarny Myśliwiec

Kreatywny robot solarny Myśliwiec

Cena: 15,00 zł
szt.
 • nowość
Robot Solarny

Robot Solarny

Cena: 24,00 zł
szt.
Samolot

Samolot

Cena: 49,00 zł
szt.
Zestaw solarny 3w1 Zielony

Zestaw solarny 3w1 Zielony

Cena: 22,00 zł
szt.
Zestaw z Kredą

Zestaw z Kredą

Cena: 28,00 zł
szt.
Zrób To Sam Ramka na Zdjęcia

Zrób To Sam Ramka na Zdjęcia

Cena: 32,00 zł
szt.
Kreatywny robot solarny KITS 6w1

Kreatywny robot solarny KITS 6w1

Cena: 15,00 zł
szt.
Nowa TABLICA 4w1 pisaki + kreda + magnes

Nowa TABLICA 4w1 pisaki + kreda + magnes

Cena: 59,00 zł
szt.

Proponowane przez nas zabawki kreatywne i edukacyjne są w pełni bezpieczne i solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie spełniają przepisy dyrektywy zabawkowej 2009/48/WE (potocznie stosowane oznakowanie CE) oraz normy bezpieczeństwa EN 71. Ponadto zabawki edukacyjne spełniają oczekiwania dzieci, które uwielbiają się nimi bawić!

Zabawki kreatywne – rozwiń kreatywność swojego dziecka

Chcesz, aby Twoje dziecko było pomysłowe, twórcze i samodzielnie poszukiwało nowych rozwiązań? Postaw więc na zabawki kreatywne, które doskonale stymulują rozwój zdolności twórczych zarówno malucha, jak i nieco starszego dziecka. Zachęcają do poznawania tego, co nowe, rozwijają wyobraźnię, poprawiają koncentrację uwagi, co w przyszłości procentuje podczas przedszkolnej i szkolnej edukacji.

W naszej ofercie znajdziesz zabawki interaktywne, które wymagają od dziecka czynnego udziału w zabawie. Maluch musi naciskać przyciski, przesuwać różne elementy, dopasowywać kształty do odpowiedniej formy (np. busik sorter z klockami zwierzątkami), posłuchać, zaśpiewać lub coś powtórzyć. To wiele możliwości i wiele frajdy, która płynnie przechodzi w naukę. Podczas zabawy zabawkami interaktywnymi maluch ćwiczy m.in.:

 • zdolności manualno-ruchowe, 

 • rozróżnianie kształtów, 

 • rozróżnianie kolorów,

 • rozróżnianie dźwięków.

Czym się wyróżniają zabawki kreatywne?

Zabawki kreatywne to te, które wpływają stymulująco na wszechstronny rozwój dziecka. Korzyści dla dzieci płynące z zabawy tego typu zabawkami to przede wszystkim rozwój:

 • wyobraźni,

 • koncentracji,

 • motoryki,

 • zdolności twórczych,

 • myślenia przestrzennego,

 • umiejętności społecznych.

Nasze zabawki kreatywne stymulują także ciekawość i zachęcają dzieci do działania. W ten sposób nauka poszczególnych umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń przebiega szybciej, sprawniej i przede wszystkimi zdecydowanie przyjemniej niż w jej tradycyjnej formie. Nasze zabawki kreatywne są bajecznie kolorowe i zachęcają do zabawy ciekawym wzornictwem.

W naszej ofercie mamy coś zarówno dla chłopców, np. kreatywne autko napędzane słoną wodą, jak i dla dziewczynek – polecamy m.in. zestaw kolorowych koralików do kreatywnego tworzenia kolorowej biżuterii. Coś dla dzieci młodszych oraz dla starszych. Wszystkie zabawki nawiązują do dziecięcych pasji i zainteresowań.

Zabawki edukacyjne – uczą i bawią

Od zabawy do nauki! Nasze zabawki edukacyjne to prawdziwa frajda dla dzieci i nauka, która sprawia prawdziwą przyjemność. Możesz sięgnąć m.in. po fantastyczne gry logiczne, jak Zgadnij kto? Zgadnij co? lub też Memory –  skojarzenia. Tego typu propozycje uszczęśliwią Twoje dziecko i Ciebie, jako rodzica, ponieważ zabawki edukacyjne doskonale:

 • rozwijają logiczne myślenie,

 • rozwijają myślenie przyczynowo-skutkowe,

 • stymulują wyobraźnię, rozwijają zdolności twórcze,

 • uczą samodzielności, zaradności, przedsiębiorczości i odpowiedzialności.

Dodatkowo nasze zabawki edukacyjne rozbudzają dziecięca ciekawość oraz dostarczają wiedzy z przeróżnych dziedzin. 

Dlaczego warto decydować się na zabawki edukacyjne?

Zabawki edukacyjne to zawsze dobre rozwiązanie. Wybierz dowolne klocki, gry planszowe lub edukacyjny sejf skarbonkę, a w prosty i atrakcyjny sposób „przemycisz” do codziennej zabawy swojego dziecka naukę i ćwiczenia!

Poznaj naszą ofertę zabawek edukacyjnych i zadbaj o wartościową zabawę Twojego dziecka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl