• nowość

Gra edukacyjna Historia Polski

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: GRA_HISTORIA_POLSKI

Opis

Gra edukacyjna "Historia Polski"

Gra edukacyjna „Historia Polski” to fantastyczna gra planszowa przeznaczona dla wszystkich. W grze mogą brać udział zarówno już 7 latkowie jak i 99 latkowie, co sugeruje samo opakowanie gry :) Gra będzie wspaniałą przygodą dla miłośników ciekawostek historycznych oraz podróży w czasie. Gracze ścigają się o zwycięstwo i poznają przy tym życie mieszkańców dawnej Polski. Dodatkowe zadania z wyszukiwaniem obrazków z kart na planszy urozmaicają rozgrywkę, a przy tym ćwiczą spostrzegawczość oraz refleks zawodników.

Historia wcale nie musi być nudna. Zagraj w "Historię Polski"!
Gra „Historia Polski” pokazuje, że historii można uczyć się w nowoczesny i przede wszystkim ciekawy sposób. Historyczna wyprawa rozbudza ciekawość świata, uczy myślenia logicznego, pozwala poznać różne okresy historyczne oraz dostrzec ich niepowtarzalność. Zamiast wkuwania dat gracze poznają szeroki kontekst kulturowy i społeczny. Plansza została wykonana z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Zasady gry "Historia Polski"
W czasie wyścigu po planszy gracze odpowiadają na pytania związane z dziejami Polski i jej dawnych mieszkańców. Uczestnicy wykonują zadania opisane na kartach gry oraz wyszukują na planszy osoby i obiekty przedstawione na kartach do gry obserwacyjnej. Dodatkowe zadania z wyszukiwaniem obrazków z kart na planszy urozmaicają rozgrywkę a przy tym trenują spostrzegawczość oraz refleks zawodników.

Przykładowe pytania jakie odnajdziesz w grze:
Co sprzedawano w sukiennicach? Jak ubierała się szlachta? Dokąd można było popłynąć statkiem „Batory”? – odpowiedzi na te i wiele innych pytań możesz poznać w czasie zabawy.

Zawartość pakietu:

  • kolorowa wzmocniona plansza,
  • 55 kart z pytaniami,
  • pionki,
  • kostka,
  • instrukcja.

Korzyści płynące z nabycia gry "Historia Polski":

  • zabawka wpłynie na pozytywny rozwój Twojego dziecka,
  • poprzez grę Maluch wyćwiczy spostrzegawczość i pamięć,
  • gra wyprodukowana została w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Dane techniczne

Minimalny Wiek 8 lat +
Minimalna Liczba Graczy 1
Maksymalna Liczba Graczy Nie dotyczy
Minimalny Wiek 8 lat +
Płeć uniwersalne
CE / EN 71 Tak
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl