Producenci

Filtr Antybakteryjny Typ II BESTWAY

Dostępność: brak towaru
Producent: Bestway
Kod produktu: 58503

Opis

ANTYBAKTERYJNY FILTR DO BASENU BESTWAY TYPU II

 

Co zyskujesz dzięki antybakteryjnym filtrom do basenu?

 

Czysta i bezpieczna woda w basenie to priorytet. Usunięcie nie tylko dużych cząstek w postaci fragmentów roślin, włosów ale również bakterii stanowi klucz do bezpiecznej zabawy. Dzięki filtrowi antybakteryjnemu już nic nie zakłóci wspaniałej zabawy w basenie! Zanieczyszczania, zarówno te większe jak i mikroskopijne, są skutecznie wyłapywane przez filtr. Specyficzna struktura filtra basenowego BESTWAY umożliwia kontrolowanie wzrostu baterii. Skuteczność oraz wydajność produktu jest gwarantowana dzięki odpowiednio dobranemu materiałowi, z którego został wykonany filtr. Skuteczność działania filtra antybakteryjnego została potwierdzona badaniami na podstawie, których stwierdzono jego efektywność w zwalczaniu najpopularniejszych szczepów bakterii.

Przy wyborze filtra kieruj się jego antybakteryjnymi właściwościami, mając na uwadze zdrowie nie tylko swoje, ale także najbliższych. Podczas radosnych zabaw nie trudno o połknięcie wody z basenu. Niestety wolno stojący akwen może stać się siedliskiem niepożądanych gości w postaci bakterii.

 

Warunki i sposób użytkowania

Kompatybilny z: Pompa 58383, 58386 (2006-3028L / 530-800 gal.).

Zalecany okres użytkowania antybakteryjnego filtra basenowego według standardów ISO022196 wynosi 2 tygodnie.

 

Potwierdzona skuteczność

Filtr antybakteryjny przetestowany pod kątem ochrony przed zakażeniem: bakterią E. coli, gronkowcem, pałeczką zapalenia płuc (klebsiella pneumoniae).

 

Zawartość zestawu:

2 filtry antybakteryjne

 

WYMIARY I WAGA

Filtr antybakteryjny BESTWAY ma wielkość ok. 10,6 cm x 13,6 cm.

Waga filtra wynosi ok. 0,28 kg.

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl